wbijam.pl Wsparcie Kontakt

Archiwum wiadomości dotyczących anime Idaten

[anime] Idaten 04: „Żółty wróbel”.

Już w najbliższy czwartek, 5 sierpnia o godzinie 24:55 (17:55 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 04. odcinek pierwszej serii anime Idaten zatytułowany „Żółty wróbel”. „Obóz Idaten w końcu zostaje zaatakowany przez demony, jednak Rin bez problemu eliminuje najsilniejszą kartę wroga, Nickela. Co więcej, zgodnie z dedukcją Ysleya doktorek wcale nie jest królem demonów, tylko człowiekiem, który zapragnął kontrolować demony. Jednak sam okularnik również skrywa pod fasadą drugą twarz...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 29.07.2021

[anime] Idaten 03: „Trąba powietrzna”.

Już w najbliższy czwartek, 29 lipca o godzinie 24:55 (17:55 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 03. odcinek pierwszej serii anime Idaten zatytułowany „Trąba powietrzna”. „Pani generał armii agresywnej, inwazyjnej nacji Zoble, Piscalat, podczas ataku na inny kraj zostaje awaryjnie wezwana do bazy, gdzie Oobami zwołuje konferencję. Okazuje się, że ona i inni wysocy rangą wojskowi nie są tak naprawdę ludźmi, a minionami króla demonów. Zawdzięczającymi swoją ludzką powłokę oraz intelekt swojemu panu, którym jest ów tajemniczy doktorek. Posiadający informacje o Idaten geniusz zła ma już w ręce wszystkie atrybuty niezbędne do skutecznej inwazji na świat...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 22.07.2021

[anime] Idaten 01: „Czasy pokoju”.

Już w czwartek, 22 lipca o godzinie 24:55 (17:55 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 01. odcinek pierwszej serii anime Idaten zatytułowany „Czasy pokoju”. „Gdy osiemset lat temu ludzkość została zaatakowana przez demony i znalazła się na skraju wyginięcia, do walki ruszyły bóstwa zwane Idaten i zapieczętowały napastników. Współcześnie, po długim czasie pokoju, Idaten nie mają doświadczenia w walce i wiodą spokojne życie. Jednakże zło tylko czekało na taką okazję. Przybysze z piekła rodem odradzają się i lada moment ma ponownie wybuchnąć wielka wojna między bogami, ludźmi a demonami...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 04.06.2021

[anime] Anime Heion Sedai no Idaten-tachi.

Heion Sedai no Idaten-tachi to anime z gatunku przygoda, fantasy, akcja oparte na mandze autorstwa artystów o pseudonimach Amahara oraz Cool Kyoushinja. Gdy osiemset lat temu ludzkość została zaatakowana przez demony i znalazła się na skraju wyginięcia, do walki ruszyły bóstwa zwane Idaten i zapieczętowały napastników. Współcześnie, po długim czasie pokoju, Idaten nie mają doświadczenia w walce i wiodą spokojne życie. Jednakże zło tylko czekało na taką okazję. Przybysze z piekła rodem odradzają się i lada moment ma ponownie wybuchnąć wielka wojna między bogami, ludźmi a demonami...Na tę chwilę brak danych co do długości pierwszej serii. Tłumaczenie przygotuje dla Was Oozora z grupy promującej kulturę Dalekiego Wschodu, Twoja Mała Japonia.

Dodano: 29.05.2021
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, openingi, endingi.
Podobne anime (shounen): 86, Akudama Drive, Appare Ranman, Assassins Pride, Black Clover, Bleach, Blue Lock, Chainsaw Man, Code Geass, Darwin's Game, Dr. Stone, Enen no Shouboutai, Fairy Tail, Gintama, Gleipnir, Heion Sedai no Idaten-tachi, HunterxHunter, Jigokuraku, Jujutsu Kaisen, Kami no Tou, Kimetsu no Yaiba, Kill la Kill, Magi, Mashle, Naruto, One Piece, Ousama Ranking, Plunderer, Shingeki no Kyojin, SpyxFamily, The God of High School, Yakusoku no Neverland.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.