wbijam.pl Wsparcie Kontakt

 

Kalendarz

1674792072
Idaten 11: "Zapach krwi" 00 dni 00:00:00 28.09.2021
Idaten 10: "Demony" 00 dni 00:00:00 21.09.2021
Idaten 09: "Cień" 00 dni 00:00:00 14.09.2021

Wiadomości dotyczące anime Heion Sedai no Idaten-tachi

[anime] Zakończenie serii i przyszłość.

Dzisiaj, wraz z odcinkiem jedenastym, końca dobiegła pierwsza seria opartego na mandze autorstwa artystów o pseudonimach Amahara oraz Cool Kyoushinja anime Heion Sedai no Idaten-tachi. Jako że materiał źródłowy wciąż jest tworzony (aktualnie w sprzedaży pięć tomów), w przyszłości możliwe jest wydanie kontynuacji serii telewizyjnej. Gdy tylko będzie coś wiadomo, natychmiast poinformuję Was o tym w Wiadomościach na stronie. Zachęcam również do oglądania innych tłumaczonych przeze mnie serii (wszystkie tytuły znajdziecie na dole prawego menu). Zapraszam do komentowania.

Dodano: 28.09.2021

[anime] Idaten 11: „Zapach krwi”.

Już w najbliższy wtorek, 28 września o godzinie 13:00 (06:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 11. odcinek pierwszej serii anime Idaten zatytułowany „Zapach krwi”. „Demony, które przez długi czas pozostawały w ukryciu, w końcu przechodzą do działania. Kontaktują się ze swoim władcą i rozpoczynają produkcję nowej armii zła. Czy wystarczy im czasu, by przeciwstawić się Idaten, którzy również nie próżnowali? Rozpoczyna się finalne stracie odwiecznych wrogów...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 21.09.2021

[anime] Idaten 10: „Demony”.

Już w najbliższy wtorek, 21 września o godzinie 13:00 (06:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 10. odcinek pierwszej serii anime Idaten zatytułowany „Demony”. „Demony-uciekinierzy ukrywają się i przechodzą w stan spoczynku. Jedni zamierzają czekać na dogodną okazję, by skontaktować się z królem demonów, inni sami podejmują próby kopulacji, kończące się niestety spłodzeniem potworów. Czy Idaten zdołają wyeliminować odwiecznych wrogów, nim ci wrócą do pełnej mocy?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 14.09.2021

[anime] Transmisja przeniesiona na wtorek.

Od odcinka dziewiątego począwszy, pierwsza seria będzie nadawana we wtorki. Polskiej wersji należy się spodziewać tego samego dnia w godzinach popołudniowych. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 09.09.2021

[anime] Idaten 09: „Cień”.

Już w najbliższy wtorek, 14 września o godzinie 13:00 (06:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 09. odcinek pierwszej serii anime Idaten zatytułowany „Cień”. „Choć Hayato i spółce udaje się pokonać demony z Imperium Zoble, ich odwieczny wróg nie zostaje ostatecznie wyeliminowany. Miku wraz z położną Umeyo uciekają podziemnymi tunelami, by zacząć budowę potęgi od zera. W tym samym czasie siły bogów zostają wzmocnione o nowo narodzoną świeżynkę...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 06.09.2021

[anime] Ósmy odcinek przesunięty.

W związku z problemami produkcyjnymi dzisiejszy epizod został przeniesiony na przyszły tydzień. Proszę o cierpliwość. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 02.09.2021

[anime] Idaten 08: „Idaten”.

Już w najbliższy czwartek, 2 września o godzinie 24:55 (17:55 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 08. odcinek pierwszej serii anime Idaten zatytułowany „Idaten”. „Po zakończonej sukcesem misji w Sarabael, a także zwiększeniu siły przez Hayato grupa Idaten rozpoczyna inwazję na Imperium Zoble. Choć początkowo wszystko układa się po myśli boskiej rasy, do walki włącza się para cesarska. Brandy atakuje Ren, natomiast Takeshita zaskakuje blondwłosego, młodego boga, który dopiero co uwolnił więźniarki...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 26.08.2021

[anime] Idaten 07: „Karma”.

Już w najbliższy czwartek, 26 sierpnia o godzinie 24:55 (17:55 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 07. odcinek pierwszej serii anime Idaten zatytułowany „Karma”. „Podczas gdy Hayato trenuje z Pronteą i nowo pozyskanymi sojusznikami demonicznej rasy, w Imperium cesarzowa każe trzem swoim dzieciom wybrać po jednym, ulubionym demonie, i uciekać z kraju. W tym samym czasie Ysley oraz Paula udają się do Sarabael, gdzie ludzie wycierają sobie gęby Bogiem dla gromadzenia wpływów oraz bogactwa...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 19.08.2021

[anime] Idaten 06: „Dym”.

Już w najbliższy czwartek, 19 sierpnia o godzinie 24:55 (17:55 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 06. odcinek pierwszej serii anime Idaten zatytułowany „Dym”. „Ysley, naturalnie zrodzony Idaten, po przyjściu na świat, by poznać swoją naturę, przeprowadził tysiące sekcji. Dzięki zgromadzonej w ten sposób wiedzy mógł pomajstrować przy mózgach trzech demonów i przeciągnąć ich na stronę bogów. W ten sposób Idaten zyskali dużą przewagę informacyjną, a sam naukowiec rozwikłał zagadkę tożsamości króla demonów...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 12.08.2021

[anime] Idaten 05: „Kolor”.

Już w najbliższy czwartek, 12 sierpnia o godzinie 24:55 (17:55 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 05. odcinek pierwszej serii anime Idaten zatytułowany „Kolor”. „Ren chce zrównać z ziemią Zoble i pozbyć się demonów. By upewnić się, że przeciwnik zostanie wyeliminowany w całości, a także pozostałe dwa supermocarstwa nie skoczą sobie do gardeł, Ysley i Paula zabierają Hayato i udają się do krainy wolności, Hotaeny, by zrekrutować panicznie bojącego się dawnego ucznia protoplastki aktualnych Idaten, Pronteę...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 05.08.2021

[anime] Idaten 04: „Żółty wróbel”.

Już w najbliższy czwartek, 5 sierpnia o godzinie 24:55 (17:55 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 04. odcinek pierwszej serii anime Idaten zatytułowany „Żółty wróbel”. „Obóz Idaten w końcu zostaje zaatakowany przez demony, jednak Rin bez problemu eliminuje najsilniejszą kartę wroga, Nickela. Co więcej, zgodnie z dedukcją Ysleya doktorek wcale nie jest królem demonów, tylko człowiekiem, który zapragnął kontrolować demony. Jednak sam okularnik również skrywa pod fasadą drugą twarz...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 29.07.2021

[anime] Idaten 03: „Trąba powietrzna”.

Już w najbliższy czwartek, 29 lipca o godzinie 24:55 (17:55 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 03. odcinek pierwszej serii anime Idaten zatytułowany „Trąba powietrzna”. „Pani generał armii agresywnej, inwazyjnej nacji Zoble, Piscalat, podczas ataku na inny kraj zostaje awaryjnie wezwana do bazy, gdzie Oobami zwołuje konferencję. Okazuje się, że ona i inni wysocy rangą wojskowi nie są tak naprawdę ludźmi, a minionami króla demonów. Zawdzięczającymi swoją ludzką powłokę oraz intelekt swojemu panu, którym jest ów tajemniczy doktorek. Posiadający informacje o Idaten geniusz zła ma już w ręce wszystkie atrybuty niezbędne do skutecznej inwazji na świat...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 22.07.2021

[anime] Idaten 01: „Czasy pokoju”.

Już w czwartek, 22 lipca o godzinie 24:55 (17:55 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 01. odcinek pierwszej serii anime Idaten zatytułowany „Czasy pokoju”. „Gdy osiemset lat temu ludzkość została zaatakowana przez demony i znalazła się na skraju wyginięcia, do walki ruszyły bóstwa zwane Idaten i zapieczętowały napastników. Współcześnie, po długim czasie pokoju, Idaten nie mają doświadczenia w walce i wiodą spokojne życie. Jednakże zło tylko czekało na taką okazję. Przybysze z piekła rodem odradzają się i lada moment ma ponownie wybuchnąć wielka wojna między bogami, ludźmi a demonami...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 04.06.2021

[anime] Anime Heion Sedai no Idaten-tachi.

Heion Sedai no Idaten-tachi to anime z gatunku przygoda, fantasy, akcja oparte na mandze autorstwa artystów o pseudonimach Amahara oraz Cool Kyoushinja. Gdy osiemset lat temu ludzkość została zaatakowana przez demony i znalazła się na skraju wyginięcia, do walki ruszyły bóstwa zwane Idaten i zapieczętowały napastników. Współcześnie, po długim czasie pokoju, Idaten nie mają doświadczenia w walce i wiodą spokojne życie. Jednakże zło tylko czekało na taką okazję. Przybysze z piekła rodem odradzają się i lada moment ma ponownie wybuchnąć wielka wojna między bogami, ludźmi a demonami...Na tę chwilę brak danych co do długości pierwszej serii. Tłumaczenie przygotuje dla Was Oozora z grupy promującej kulturę Dalekiego Wschodu, Twoja Mała Japonia.

Dodano: 29.05.2021
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, openingi, endingi.
Podobne anime (shounen): 86, Akudama Drive, Appare Ranman, Assassins Pride, Black Clover, Bleach, Blue Lock, Chainsaw Man, Code Geass, Darwin's Game, Dr. Stone, Enen no Shouboutai, Fairy Tail, Gintama, Gleipnir, Heion Sedai no Idaten-tachi, HunterxHunter, Jujutsu Kaisen, Kami no Tou, Kimetsu no Yaiba, Kill la Kill, Magi, Naruto, One Piece, Ousama Ranking, Plunderer, Shingeki no Kyojin, SpyxFamily, The God of High School, Yakusoku no Neverland.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.